Eventy

eventy

Taniec z ogniem

Odwiedź nasz kanał Youtube!

 

Fireshow na eventy to bardzo zróżnicowana oferta dostosowana do różnych potrzeb.

W swojej ofercie mamy bardzo zróżnicowane propozycje pokazów tańca z ogniem. Poszczególne pokazy oraz programy ogniowe zostały pomyślane tak, aby dopasować ich rozmach i dynamikę do różnego typu eventów.

Podejmij współpracę z wielokrotnie nagradzaną grupą fireshow!

Pracując z nami nie musisz się martwić o formalności oraz jakość show. Jako doświadczona grupa potrafimy zorganizować nawet najbardziej wymagający spektakl, odnajdujemy się również w najbardziej ekstremalnych warunkach. Mamy za sobą mnóstwo realizacji dla największych firm w Polsce, wiemy więc jak należy poprowadzić pokaz fireshow podczas eventu firmowego.

Nasz program ogniowy dla mniejszych grup prowadzimy kompleksowo.

Oferujemy nie tylko pokaz, ale kompleksowe poprowadzenie całego show. Goście są w naszych rękach od momentu wyjścia z sali do momentu zakończenia całego pokazu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas Twojej imprezy. Dlatego tutaj nie uznajemy kompromisów. Zawsze korzystamy tylko z certyfikowanej pirotechniki oraz sprawdzonych sprzętów fireshow. Przy większych realizacjach zwiększamy ilość obsługi, w tym przeszkolonych pirotechników. Nigdy nie wyrażamy zgody na rzeczy, które w naszej opinii są niebezpieczne dla uczestników eventu.

Pokaz fireshow w wykonaniu najlepszych!

Taniec z ogniem, jakiego jeszcze nie było! Na imprezach firmowych proponujemy pełne programy animacji i zabaw z gośćmi, tak, aby nasz pokaz zapadł im na długo w pamięci! Oferujemy mnóstwo opcji dodatkowych do naszych pokazów, dzięki czemu show pasować będzie zarówno do kameralnych eventów, jak i do dużych pikników.

Zatrudniając nas zapewniają sobie Państwo pełne wspracie zarówno w obszarze organizacji pokazu tańca z ogniem, sprawach formalnych, oraz przeprowadzenia programu na miejscu. Jednym słowem nasze usługi są kompleksowe oraz wykonywane z dbałością o każdy detal.

eventy mini

Propozycje na eventy mini

Pokaz Gatsby Show

Bardzo widiwskowe fireshow z wieloma elementami interakcji z publiką. Muzyka do pokazu inspirowana jest filmem „The great gatsby”, co gwarantuje utrzymanie w klimacie lat 20′, a jednocześnie świetnie nawiązuje do współczesnych trendów muzycznych. Pokaz jest bardzo dynamiczny, wykonywany jest przez 4 tancerzy, którzy w jego trakcie używają różnorodnych sprzętów fireshow.

Pełen program ogniowy!

Na kameralnych imprezach
(do max. 300 osób)
proponujemy pełen program ogniowy, zapewniający znakomitą zabawę Gościom!

BIS z udziałem Gości

Po pokazie niespodzianka dla odważnych! Pod czujnym okiem naszych tancerzy oraz w rytm znanej muzyki wszyscy chętni będą mogli spróbować własnych sił w walce z żywiołem ognia! Oczywiście ten punkt programu przeprowadzany jest ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo uczestników.

Oddech smoka - zianie ogiem

Na koniec ostatnia niespodzianka – dla tych najbardziej odważnych. Do tablicy wywołujemy kilka/kilkanaście chętnych osób i uczymy ich tajemnicznej sztuki ziania ogniem. Teraz okaże się, czy w Waszej firmie kryją się smoki zdolne do ujarzmienia żywiołu ognia!

widowiska

Widowiska fireshow na duże okazje

Czyli coś więcej niż tylko fireshow! Niesamowite widowiska multimedialne, będące połączeniem ognia, laserów, pierotechniki scenicznej i efektów specjalnych. Wybierz coś dla siebie, a jeżeli nie możesz się zdecydować – po prostu napisz!

01

płonący napis

Płonące napisy stanowią część choreografii dowolnego pokazu fireshow. Odpalany w trakcie pokazu napis płonie ok. 4-5 minut, jest dodatkowo ozdobiony pirotechniką sceniczną. Podkreśl wyjątkowość swojego eventu widowiskowym napisem!

02

widowisko laserowo-ogniowe

Niesamowite widowiskowo łączące w sobie magię światła laserowego oraz ognia. Przez cały czas trwania pokazu światło lasera jest zsynchronizowane z muzyką. Elementem dodatkowym są grafiki wyświetlane na półprzeźroczystej płachcie.

03

Pirotechniczno-ogniowe show

Wybuchowy pokaz ogniowy pełen efektów specjalnych! Profesjonalne efekty pirotechczne oraz wytwornice płomieni zaprogramowane do muzyki sprawią, że będzie to niezapomniane widowisko.

zobacz sam

Zobacz niektóre z naszych realizacji fireshow!

Pokaz Insomnia Fireshow

To bardzo nowoczesne i dynamiczne show. Szczególnie polecamy ten pokaz w opcji z pirotechniką sceniczną oraz wytwornicami płomieni. Na filmiku poniżej prezentujemy wersję pokazu z pirotechniką STANDARD.

Insomnia Fireshow MAXI

Totalny odlot! Efekty pirotechniczne do 20 metrów. Duże natężenie efektów, połączone z nowoczesną i energetyczną muzyką oraz wytwornicami płomieni. Jest to największy i najbardziej widowiskowy pokaz w naszej ofercie!!