Atrakcje na 18ste urodziny.

Zabawy na Twoją 18stkę. Pokazy na 18ste urodziny dla najbardziej zwariowanych jubilatów!

Chcesz zorganizować wystrzałową imprezę? Zastanawiasz się, jak urozmaicić swoje 18 urodziny? Szukasz atrakcji na urodziny? Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

Jakie atrakcje na 18stke mam wybrać?

Odpowiedź jest prosta – wybierz to, przy czym sam będziesz się bawił najlepiej! Są to Twoje urodziny, dlatego dobrze, aby cała impreza miała taki charakter, jaki sobie wybierzesz. Nie szukaj na siłę, nie staraj się „przekombinować”. Po prostu daj się ponieść swoim marzeniom!

Pokaz ognia na 18

Wyjątkowe show dla wymagających

Impreza osiemnastkowa to przede wszystkim impreza dla ludzi młodych. Rozumiemy to, dlatego przygotowaliśmy specjalny program naszych pokazów ognia, które dzięki temu są jeszcze bardziej atrakcyjne. Przede wszystkim nie skupiamy się na samym pokazie, ale proponujemy też wspólną integrację i zabawę z Gośćmi.

Każdy z naszych programów to:

  • Widowiskowy pokaz ognia
  • Animacje dla Gości po pokazie – wspólne zabawy z ogniem
  • Płonący napis z imieniem jubilata/tki – sesja zdjęciowa przy napisie po pokazie.

Pokazy Ognia – pełna oferta

Slow Motion Budka – atrakcja na Twoją 18stkę!

Przekonaj się, że fotobudka to nuda!

Coś z innej beczki. To nowa w Polsce atrakcja, polegająca na zbudowaniu specjalnego planu filmowego, na którym nagrywamy krótkie scenki w technologii slow motion. Nasza kamera posiada sprzętowe spowolnienie, dzięki czemu jakość filmów stoi na najwyższym poziomie. Goście mogą wchodzić na plan zarówno pojedynczo, w parach, czy dużymi grupami. Dodatkowo, ok. 2min po nagraniu scenki, wyświetlamy ją na telewizorze postawionym w widocznym miejscu.
Następnie po imprezie montujemy filmik, zawierający wszystkie nagrane scenki.

Budka Slow Motion – pełna oferta

Pokaz laserowy na osiemnastkę

Prestiżowe i nowoczesne show urodzinowe

Coś dla jubilatów spragnionych prestiżowych doznań. Oferujemy nowoczesny pokaz LASERMAN show, czyli pokaz manipulacji laserami. Co ważne, nasz pokaz w 2018 roku był atrakcją międzynarodowego festiwalu światła Bella SkyWay w Toruniu. Pokaz ten możemy połączyć z malowaniem światłem, czyli tańcem ze specjalnymi sprzętami LED pozostawiającymi iluzję rysowania w powietrzu.

Laserman – pełna oferta

Ozdoba tortu dla jubilata

Ten moment przeżyjesz tylko jeden raz!

Organizujesz 18stkę latem? Masz ochotę na odrobinę ekstrawagancji? Nasze atrakcje na 18stkę to nie tylko pokazy, ale też doskonale przygotowane efekty sceniczne. Efekty takie mogą stanowić spektakularną scenerię dla twojego urodzinowego tortu. Ta osiemnastkowa atrakcja jest też znakomitym pomysłem, jeżeli chcesz komuś sprawić niespodziankę.

Efekty sceniczne – pełna oferta

Atrakcje na 18 jako prezent i niespodzianka?

Czy zamówienie atrakcji na 18stkę to dobry pomysł na prezent?

Wszystko zależy od tego, na jakiego typu atrakcję na urodziny się Państwo zdecydują. Oczywiście, pokazy z ogniem odbywają się na zewnątrz, w takim przypadku potrzebujemy lokalu dysponującego swoim miejscem. SlowMotion budka to atrakcja we wnętrzu, ale rónież wymaga odpowiedniej ilości miejsca. Dodatkowo, wszystko zależy też od ilości Gości na imprezie. Dlatego temat ten jest na tyle szczegółowy, że zawsze staramy się dopasować do konkretnych warunków.

Nasze doświadczenie w realizowaniu atrakcji na 18 urodziny

Działamy na rynku pokazów od ponad 10 lat. W tym czasie realizowaliśmy najróżniejsze pokazy. Imprezy urodzinowe są jedną z naszych specjalności. Potrafimy się odnaleźć zarówno w czasie kameralnej imprezy, jak i podczas prestiżowych urodzin, na których atrakcją jest na przykład występ gwiazdy polskiej estrady. Nasz zakres działania obejmuje cały kraj. Jednym słowem – organizując swoje urodziny możesz nam w pełni zaufać!

Jak zamówić atrakcje na 18?

Wystarczy napisać do nas mail z podstawowymi informacjami dotyczącymi imprezy:

Data imprezy urodzinowej,
-Miejsce
-Jakie atrakcje Państwa interesują?
Orientacyjna liczba uczestników.

Znając takie szczegóły przygotujemy dla Państwa ofertę. Oczywiście, w przypadku kilku atrakcji od nas, oferujemy atrakcyjne rabaty i preferencyjne warunki współpracy.

TWOJE

Atrakcje na 18ste urodziny:

01

Pokaz ognia na 18stke

Efektowny pokaz 18ste urodziny

02

Slow Motion Budka

Przekonaj się, że fotobudka to nuda!

03

Pokaz Laserowy

Laserman Show dla najbardziej wymagających

04

Efekty sceniczne - ozdoba tortu

Twój tort urodzinowy może być naprawdę wyjątkowy!