Efekty na Twoją imprezę

Efekty Sceniczne

Ciche i bezpieczne pokazy efektów scenicznych.

FLOW FIRESHOW

Oferta efektów scenicznych

Wyrzutnie ognia

Profesjonalne maszyny strzelające słupem ognia osiągającym nawet 4 metry. Wytwornice ognia to maszyny, które mogą być użyte zarówno do pokazów artystycznych jak i podczas różnego rodzaju imprez muzycznych czy prezentacji produktowych.

Jest to jeden z podstawowych naszych efektów scenicznych, który w połączeniu na przykład z pirotechniką sceniczną może tworzyć niezapomniane pokazu.

Dysze Co2

Efekt pionowego słupu dymy. Idealny efekt sceniczny na imprezy sportowe, czy gale rozdania nagród. Dysze Co2 strzelają w górę słupem dymu, który osiąga nawet do 7 metrów wysokości. Dodatkowo, dym ten może być podświetlony, na przykład na kolory firmowe lub klubwe.. Nasze dysze Co2 to certyfikowane urządzenia, bezpieczne do wykorzystania we wnętrzach.

Wytwornica zimnych ogni

Efekt iskier jest już możliwy w środku! Wyrzutnia zimnych ogni sparkular to nowa maszyna na rynku eventowym. Dzięki niej osiągnąć można bardzo widowiskowy efekt słupów iskier. Co ważne, maszyna ta jest całkowicie bezpieczna do użytku we wnętrzach. Maszyna do zimnych iskier posiada odpowiednie atesty. Stosujemy w niej tylko rekomendowane i markowe proszki, dzięki czemu iskry są zimne i nie zagrażają urządzeniom elektronicznym ustawionym w pobliżu.

Pokaz konfetti

Proponujemy profesjonalny pokaz konfetti, realizowany z wielkich wyrzutni konfetti – armat. Oferujemy dowolność w doborze koloru oraz kształtu konfetti. Realizujemy usługę kompleksowo. W czasie jednego pokazu konfetti możemy wystrzelić nawet do kilkunastu kilogramów kolorowych bibułek. Nasze konfetti posiada atesty CE, jest biodegradowalne.

klipy

zobacz niektóre nasze maszyny w akcji

Pokaz efektów specjalnych realizowany w miejscu, gdzie niemożliwe było przygotowanie wysokiej pirotechniki. Wszystkie efekty były zaprogramowane do muzyki tworząc tym samym widowiskowe show.

Efekty sceniczne – jakie okazje?

Efekty na gale, imprezy sportowe, eventy firmowe, rozdania nagród.

Nasze maszyny do efektów specjalnych to bardzo szeroki wybór! Posiadamy maszyny do ognia, wytwornice dymu ciężkeigo, dysze CO2, pirotechnikę sceniczną, wytwornice zimnych ogni i wiele innych efektów, które sprawdzą się na różnego typu imprezach. Efekty specjalne mają za zadanie podkreślenie dramaturgii oraz wyjątkowości momentu podczas imprezy, dlatego muszą być obsługiwane przez doświadczonych operatorów.

Jakie imprezy możemy uatrakcyjnić?

  • Wydarzenia sportowe.
  • Rozdania nagród.
  • Gale samorządowe.
  • Bankiety okolicznościowe.
  • Prezentacje produktowe.
  • Otwarcia obiektów.
  • Jubileusze sportowe.

Kompleksowa realizacja pokazu efektów.

W ramach swoich usług proponujemy kompleksową realizację podczas imprezy wraz z obsługą urządzeń. Działamy jako podwykonawca wielu agencji, pracowaliśmy przy wielu największych imprezach sporotwych oraz galach.

Nasze urządzenia posiadają niezbędne atesty.

Europejskiej klasy maszyny do efektów sprawdzą się w warunkach koncertowych czy podczas imprez sportowych.

Cicha pirotechnika – zobacz!

Zobacz co przygotowaliśmy jako odpowiedź na najnowsze trendy panujące w świecie pokazów scenicznych. Mamy w ofercie pokazy ciche pirotechniki, która nie emituje hałasu. Jest to mało inwazyjny dla środowiska sposób na dobrą zabawę.

Chętnie doradzimy jak można kreatywnie wykorzystać posiadane przez nas efekty sceniczne!

 

ZOBACZ

Przykładowe realizacje z wykorzystaniem efektów

01

Fontanny Iskier

Różne aranżacje oraz okazje

02

Pokaz konfetti

Piękny i niezapomniany moment każdej gali.

03

Wytwornice Płomieni

Profesjonalne maszyny buchające słupem ognia o wysokości nawet 3 metrów

04

Imprezy Sportowe

Oprawa imprez sporotwych

05

Gale i Bankiety

Bezpieczne i widowiskowe efekty na eventy prestiżowe.