Widowiska fireshow - imprezy masowe

Imprezy masowe

Widowiska fireshow

Sprawdź nasz pokaz LASERMAN SHOW!

Największe widowiska na największe imprezy!

Podczas imprez masowych proponujemy widowiska fireshow przepełnione efektami specjalnymi, które wzbudzą zachwyt najliczniejszej i najbardziej wymagającej publiki. Nasze możliwości sprzętowe pozwalają nam realizować najbardziej nawet wymagające zlecenia.

Możliwość występu z ogniem na scenie.

Pracując z ogniem od ponad 10 lat nauczyliśmy się jak bezpiecznie przeprowadzić pokaz w każdych warunkach, w tym na scenie. Pracując z nami mogą Państwo mieć pewność, że względy bezpieczeństwa zostaną odpowiednio zabezpieczone.

Taniec z ogniem jest świetną alternatywą do standardowego pokazu fajerwerków.

Jeżeli szukasz czegoś swieżego, nowego i nietuzinkowego na swoją imprezę, dobrze trafiłeś! Zapoznaj się z naszą ofertę różnego rodzaju widowisk ogniowych. Dodatkowym atutem jest fakt, że nasze pokazy pirotechniczno-ogniowe mogą być wykonywane wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zrealizowania pokazu pirotechniki wysokiej. W swoich show używamy tylko certyfikowanej pirotechniki scenicznej oraz maszyn do efektów specjalnych europejskiej produkcji.

Nasze widowiska fireshow były przedstawiane na scenach oraz stadionach w całym kraju, w tym min. w czasie jubileuszu Lecha Poznań czy po występach takich gwiazd estrady jak Perfect, Łzy, Dżem i wiele, wiele innych.

Klipy

Poznaj nasze możliwości!

Pokaz pirotechnczno-ogniowy
MINI

Idealnie zsynchronizowany z pirotechniką pokaz tańca z ogniem!

Idealny na większe imprezy firmowe, prestiżowe eventy lub mniejsze imprezy masowe. Pokaz może być też wykonywany wszędzie tam, gdzie warunki terenowe nie pozwalają na wykonanie pokazu pirotechnicznego. W tle tancerzy ustawiamy co najmniej 3 punkty pirotechniczne oraz wytowrnice płomieni. Wszystkie efekty wraz z tancerzami ognia współtworzą piękną całość.

Taniec z ogniem obfituje w:

 • Efekty pirotechniczne do wysokości 8 m. Są to efekty sceniczne, dzięki czemu show można wykonywać praktycznie na każdym terenie, bez dodatkowych wymogów formalnych.
 • Nowoczesny pokaz fireshow wykonywany przez 5 tancerzy.
 • Grające do muzyki dysze ogniowe, wystrzeliwujące płomieniem o wysokości do 6 metrów.
 • Najnowszy sprzęt fireshow

  Wybierz spośród wielu opcji

  Zobacz, jakie efekty specjalne możemy dla Ciebie przygotować! Prezentowane materiały nagrywane były podczas pokazów, dzięki czemu pokazują realny przebieg naszego show.

  Pokaz ogniowo-pirotechniczny MAXI

  Największy pokaz ogniowy w Polsce!

  Ogromna skala efektów pirotechnicznych i energetyczna muzyka powodują, że ten pokaz musi wywołać WOW. Idealna opcja na prestiżowe bądź masowe imprezy, które mają na długo zapaść publice w pamięci. Nasz pokaz fireshow sprawi, że goście jeszcze długo nie wyjdą z zachwytu!

  W czasie tego fireshow zobaczysz:

  • Efekty pirotechniczne nawet do 50m wysokości.
  • Nowoczesny pokaz fireshow wykonywany przez 5 tancerzy.
  • Grające do muzyki dysze ogniowe, wystrzeliwujące płomieniem o wysokości do 6 metrów.
  • Najnowszy sprzęt fireshow

  Widowisko światło i ogień

  Multimedialny pokaz ognia

  Zjawiskowe połącznie ognia, światła laserowego, pirotechniki scenicznej oraz dynamicznej muzyki. Na pierwszym planie zobaczą Państwo dynamicznych tancerzy ognia. W tle na specjalnie przygotowanej półprzeźroczystej płachcie laser wyświetla naprzemiennie animacje laserowe oraz treści związane z pokazem – napisy, logotypy, indywidualne hasła, które Państwo sami mogą wymyślić. Wszystko to idealnie jest zsynchronizowane z muzyką.

  Połączenie tańca z ogniem z animacjami laserowymi to oryginalne i zjawiskowe połączenie ognia i światła.

  Multimedialne show dla najbardziej wymagających!

  UWAGA!

  Klip powyżej przedstawia starszą wersję tego pokazu, jeszcze bez użycia laserów, ze światłami konwencjonalnymi.

  warto

  Skorzystaj z usług profesjonalistów

  01

  Kreatywność

  Nasze widowiska wizualne to połączenie wielu rodzajów sztuki kuglarskiej oraz efektów specjalnych, niespotykane w innych pokazach. Dlatego jesteśmy przekonani, że zarówno zaskoczymy jak i zachwycimy Publikę.

  02

  Widowiskowość

  W czasie imprez z udziałem wilotysięcznej widowni liczy się przede wszystkim widowiskowość. To dlatego nasze pokazy ogniowe obfitują w efekty specjalne.

  03

  bezpieczeństwo

  Doświadczenie w pracy z ogniem nabywamy od 2005 roku. W swoich ogniowych pokazach wykorzystujemy tylko certyfikowaną pirotechnikę oraz sprzęt produkcji europejskiej.