Ciche pokazy sylwestrowe – atrakcja przyszłości.

Szukasz cichej alternatywy dla fajerwerków? W sylwestra 2019 nasz pokaz ognia był atrakcją we Włocławku. Występ Insomnia Fireshow przyciągnął tłumy na Zielony Rynek. W czasie pokazu użyliśmy cichej pirotechniki scenicznej. Przekonaj się, że pokaz sylwestrowy nie musi być głośny i dokuczliwy!

Czy pokaz sylwestrowy może być eko?

Na całym świecie dominują trendy ekologiczne. Zgodnie z tą praktyką w wielu polskich miastach władze ochodzą od tradycyjnych pokazów fajerwerków podczas sylwestra.
Jednak nie jest prosto znaleźć równie widowiskowy i alternatywny pokaz.

Alternatywa dla fajerwerków

Właśnie z tą myślą stworzyliśmy nasz pokaz ogni Insomnia Fireshow. Jest to teatr ognia pełen efektów specjalnych i dynamicznej muzyki. Ten pokaz fireshow wystawialiśmy podczas sylwestra 2019 we Włocławku. Organizatorzy specjalnie dla nas zbudowali scenę. Zaaranżowaliśmy całą przestrzeń wokół niej przygotowując ponad 60 różnego typu ładunków cichej pirotechniki scenicznej. Nasz pokaz sylwestrowy miał być alternatywą dla tradycyjnych fajerwerków. Patrząc ze sceny na zachwycone twarze widzów, wydaje nam się, że udało nam się to w pełni zrealizować! Na pewno mało kto spodziewał się tak wielkiej energii, jaką zamknęliśmy w naszym pokazie ogniowym.

Ciche i bezpieczene efekty sceniczne

W czasie pokazu ogni Insomnia Fireshow stawiamy przede wszystkim na widowiskowość. Mix muzyczny jest bardzo dynamiczny, a całość pokazu dopełniają efekty sceniczne, które stanowią tło dla tancerzy z ogniem.

Efekty sceniczne podczas pokazu ognia Insomnia:

–> Projektory ognia – maszyny do płomieni strzelające w górę słupem ognia. Maszyny do ognia i ich wystrzały są zsynchronizowane z muzyką,
–> Pirotechnika sceniczna – poszczególne wystrzały zaprojektowane specjalnie pod pokaz, składająca się tylko z cichych i certyfikowanych ładunków scenicznych,
–> Płonący napis – w czasie sylwestra przygotowaliśmy napis „WŁOCŁAWEK”, możemy przygotować dowolną inną instalację, przystosowaną do Państwa konkretnych potrzeb,
–> Duża ilość ognia na scenie – tancerze i ich choreografie są przygotowane tak, aby widz w napięciu oglądał całe show ogniowe.

01

Efekty sceniczne

Całe spektrum cichych efektów pirotechnicznych

02

Płonący napis

Sylwester we Włocławku i płonące litery w czasie pokazu ognia

03

Cicha pirotechnika

W czasie fireshow używamy zaprogramowanej do muzyki cichej pirotechniki.