Unikatowe show

Laserman show

Najbardziej prestiżowe i oryginalne

Tylko najlepszy sprzęt

Europejski laser

Jakoś i moc mówi sama za siebie.

Programowalny pokaz

Logo show Visual Poi

Programujemy pokaz pod dany event – Twoje logo, napisy, grafiki w naszym show!

efekty specjalne

Dysze CO2 i wyrzutnie ognia

Dla najbardziej wymagających mamy coś specjalnego – widowiskowe efekty specjalne zaprogramowane do muzyki.

Uwierz w siłę wyobraźni

Zobacz więcej!

I zdaj się na nasze doświadczenie, bazę sprzętową oraz kreatywne pomysły.

future show

Cennik za pokazy laserowe – Laser Show

Sztuka i technologia, czyli pokazy laser show

Grupa Flow jest prekursorem nowoczesnych pokazów na różnego rodzaju eventy. Pokazy laserowe w naszym wykonaniu łączą najnowocześniejsze technologie oraz umiejętności kuglarskie i taneczne. Podczas laser show korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu europejskiej produkcji, dzięki czemu cechuje nas najwyższa jakość oraz niezawodność. Przygotowując laserowe iluminacje (pokaz laserowy) dostarczamy cały niezbędny sprzęt do realizacji pokazu, nie wymagamy od organizatora imprezy dodatkowego ridera technicznego. Tam gdzie sztuka łączy się z technologią powstają najbardziej niesamowite wizualne efekty!

Pokaz laserowy – cennik adekwatny do atrakcji

Myślisz, że tak nowatorskie i nowoczesne show to cena z kosmosu? Nic bardziej mylnego! Nasz cennik dostosowany jest do potrzeb oraz możliwości branży eventowej. Swoje pokazy oferujemy w wielu możliwych wersjach, z wykorzystaniem efektów specjalnych lub bez. Dzięki takiemu podejściu, każdy klient ma możliwość decydowania o budżecie, jaki chce wydać. Nic więc dziwnego, że nasza oferta z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług.

Pokazy laserowe na eventy

Pokaz laserowy prezentujemy na różnego rodzaju imprezach. W ciągu swojej wieloletniej działalności nasze laser show zwiedziło wiele krajów Europejskich oraz dziesiątki imprez w całej Polsce. Pracowaliśmy dla najbardziej znanych marek globalnych, wystawialiśmy pokaz laserman w najbardziej znanych hotelach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, a nasz cennik jest bardzo elastyczny. Nasze pokazy laserowe to konkurencyjna cena, bezpieczeństwo i niezapomniane wrażenia! Jako profesjonalnie działająca firma zapewniamy cały niezbędny sprzęt do przeprowadzenia pokazu, nie wymagając dodatkowego ridera od organizatora imprezy.

Profesjonalny laser show na różnego rodzaju eventy

Między innymi dlatego nasze usługi są tak chętnie polecane wśród wielu osób oraz agencji eventowych. Na naszej stronie przedstawiamy m.in. cennik tego typu usług, które są coraz bardziej popularne. Szeroka baza sprzętowa pozwala nam zaproponować Tobie kompleksowe rozwiązania usług na eventy i innego typu imprezy. Organizujesz galę, event firmowy, inne wydarzenie? Sprawdź nasze możliwości! Niezależnie od charakteru spotkania, jego wielkości oraz tematyki, jesteśmy przekonani, że nasze widowisko będzie elementem, który będzie miło wspominany przez każdego gościa obecnego na evencie. Nic więc dziwnego, że nasza oferta z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem!

Wybierz rodzaj pokazu.

LASERMAN SHOW

Nowoczesny i oryginalny pokaz manipulacji laserami przedstawiany w programie MAM TALNET!

LOGO SHOW

Programowalne sprzęty LED, umożliwiające zaprogramowanie grafik pod dany event.

LASER MAPPING

Pokaz grafik laserowych oraz pokazy mappingu elewacji budynków.

LED ROBOT

Punkt obowiązkowy każdej dobrej klubowej imprezy, strój robota świeci w rytm muzyki.

Promo

Przekonaj się, że warto!

Laserman show

Laser Show 2.0