Gatsby Show - pokaz na weselu w klasie premium!

Pokaz w klimacie lat 20', pełen humorystycznych gagów oraz najlepszych efektów specjalnych. Show zostało nagrodzone podczas Oleśnickiego Festiwalu Ognia w 2014 oraz w 2015 roku podczas festiwalu Fireproof w Kutnie.

Pokaz na wesele jest tylko jeden – GATSBY SHOW!


Do wielkiego miasta przyjeżdża typowy przedstawiciel amerykańskiej wsi. Wśród tłumów na ulicy poznaje piękną kobietę, którą zainteresował swoimi niezwykłymi umiejętnościami… Początkowe lekceważenie kobiety przeradza się w zachwyt, kiedy nasz bohater objawia wszystkie swoje zalety.

W czasie pokazu mnóstwo humorystycznych gagów i efektów specjalnych.

Spektakl ogniowy „Gatsby show” to:
  • Pełna gama sprzętów ogniowych – pojki, kije, pochodnie, smocze kije
  • Starannie dograne choreografie wykonywane przez 4 tancerzy z ogniem
  • Efekty specjalne – kolorowe ognie, fajerwerki sceniczne
  • Efekty ogniowe – zianie ogniem, połykanie ognia
  • Bogate stroje utrzymane w klimacie epoki
  • Nie tylko pokaz, ale również wielka dawka zabawy dla Gości


Proponujemy nie tylko najlepszy pokaz na wesele, ale pełen, świetnie dopracowany i sprawdzony program animacji, składający się z:

  • Wielokrotnie nagradzanego na festiwalach ogniowych pokazu GATSBY SHOW
  • BISu z udziałem gości
  • Płonącego serduszka, toastu za Młodych, czyli tych elementów, które podkreślają wyjątkowość weselnego wieczoru

Oto kilka powodów, dla których warto, a nawet bardziej niż warto!
Pokaz na wesele Gatsby Show to propozycja dla najbardziej wymagających Par Młodych.
Ten pokaz to nie tylko magia ognia, ale także teatru.
Klimat pokazu znakomicie wpisze się w najbardziej prestiżowe uroczystości weselne.
W czasie show nie uznajemy kompromisów – używamy naszych najlepszych umiejętności oraz najbardziej widowiskowych sprzętów fireshow. Wszystko to dla Weselnych Gości!

Dokładny opis przebiegu programu podczas uroczystości weselnej można przeczytać tutaj:

http://zrobswojslub.pl/igranie-z-ogniem-czyli-nietypowe-atrakcje-na-wesele/

Proponowany przez nas program weselny to

Nie tylko, ale pełen program animacyjny trwający 30min. W jego trakcie proponujemy:

pokaz na weselu

Pokaz fireshow

Wieczorny program rozpoczynamy od pokazu. Show przygotowujemy na terenie przylegającym do obiektu weselnego. O umówionej godzinie nasz tancerz przychodzi z płonącą pochodnią po wszystkich weselnych gości, aby zabrać ich na miejsce pokazu. Tam tancerze czekają już na zaskoczonych gości. Rozpoczyna się show!

Płonące serce

Płonące serduszko to nieodłączny element naszego show. Odpalane jest w odpowiednim momencie podczas pokazu i płonie ok. 3 minut. Dodatkowo, instalacja ozdobiona jest efektami pirotechnicznymi. Gwarantujemy zjawiskowe zdjęcia!

BIS z udziałem gości

Nasze programy to nie tylko pokaz, ale przede wszystkim duża ilość interakcji oraz zabawy z gośćmi. Po pokazie odpalamy chwytliwą muzyczkę i zapraszamy wszystkich do zabawy razem z nami. Teraz dopiero okaże się, kto ma w sobie prawdziwy ogień!

Sesja zdjęciowa Młodej Pary

Po pokazie zapraszamy Młodą Parę na najbardziej gorącą sesję zdjęciową w ich życiu! Jeszcze raz odpalamy płonące serduszko oraz oddajemy do ich dyspozycji sprzęty ogniowe. Dobrze zrobione zdjęcia stanowić będą oryginalną pamiątkę z tej gorącej nocy.

Opcje dodatkowe:

Profesjonalna pirotechnika sceniczna

Dla najbardziej wymagających możemy przygotować pokaz pirotechniczno-ogniowy. Na 20 minut pokazu odpalamy łącznie ok. 15minut efektów pirotechnicznych. Proponujemy stroboskopy, fontanny, wodospady, iskry, dymy. Wszystkie efekty są zsynchronizowane z muzyką oraz posiadają profesjonalne atesty i systemy odpalania.

PIXEL POI

Najnowocześniejszy sprzęt ledowy, programowalny do muzyki i umożliwiający „rysowanie w powietrzu”. Używając pixel poi możemy wyświetlić dowolną grafikę, napis, logotyp. W czasie wesel są to zazwyczaj imiona Pary Młodej oraz treści dostosowane do ich indywidualnych preferencji.

Mapping laserowy

Zjawiskowe, oryginalne i widowiskowe połączenie ognia oraz światła laserowego. Bardzo dużej mocy laser jest zaprogramowany do muzyki. Jego światło stanowi tło dla tancerzy na scenie. Specjalnie dobrany scenariusz zapewnia znakomite zgranie lasera oraz tancerzy.

Podziwialiśmy Was na żywo 11.10.2014 Wspaniałe jest to co robicie. Podoba nam się to bardzo – wspaniałe widowisko.

Przed weselem obawialiśmy się, że ten pokaz to wybór chybiony i trzeba było postawic na sprawadzone fajerwerki. Ale jak tylko zobaczyliśmy, co wyprawia ekipa z FLOW, wiedzieliśmy, że cała rodzina bardzo długo będzie to wspominać. Było wspaniale!

Takiej atrakcji jeszcze podczas wesela nie widzieliśmy! Było super, świetna zabawa!

W naszej rodzinie było już mnóstwo wesel, a podczas ich najbardziej wymyślne atrakcje. Ale takiego pokazu jescze nie widzieliśmy. Polecamy każdemu, kto szuka zwariowanej i oryginalnej atrakcji!