Jakie pokazy laserowe najlepiej wpasują się w Twoją imprezę?

Zyskujące na popularności pokazy laserowe to nadal pewnego rodzaju nowość. Dlatego stworzyliśmy krótki poradnik, który ma pomóc w doborze najlepszego pokazu laserowego na Twoją imprezę.

Poniżej przedstawiamy zestawienia najpopularniejszych pokazów laserowych. Warto zdawać sobie sprawę jak różnorodne mogą być pokazy laserowe. Efekt jaki uzyskamy wykorzystując to samo urządzenie na dwa różne sposoby będzie się od siebie znacząco różnił.

Skąd mam wiedzieć jaki pokaz laserów zamówić?

Oczywiście, to nie Ty, a my powinniśmy to wiedzieć! Dlatego tak ważne jest dla nas, aby poznać jak najwięcej szczegółów danego eventu. Bardzo ważnym czynnikiem jest miejsce – czy impreza będzie odbywała się w plenerze, czy będzie to event w środku? Czy do dyspozycji będzie scena, czy może będzie to rynek dużego miasta? Kolejnym czynnikiem jest wielkość imprezy. Przy laserach bardzo ważna jest ich moc. Doświadczona firma zajmująca się laserami będzie potrafiła dobrać moc laserów do wielkości Twojego wydarzenia. Kolejna sprawa to oczekiwany efekt. Czy jest to może prezentacja auta? Czy może lasery mają wyświetlać logo? Czy ma to być pokaz artystyczny z wykorzystaniem laserów? A może w końcu „tradycyjny” pokaz laserów?

Zobacz jak najlepiej wykorzystać lasery!

Laserowy pokaz graficzny

Nowoczesny nośnik reklamy

Lasery można zaprogramować tak, aby w nowoczesny i atrakcyjny sposób przedstawione było Twoje logo i inne treści. Tego typu pokaz jest możliwy do wykonania nawet w warunkach, gdzie niemożliwe jest osiągnięcie całkowitej ciemności. Są to na przykład targi czy konferencje firmowe.

Tak przygotowane show może stanowić na przykład reklamę wyświetlaną na praktycznie dowolnej powierzchni (fasada budynku).

Jeden z przykładów grafik laserowych – widowisko laserowe z okazji odzyskania niepodległości przez Polskę.

Pokaz Laserman – manipulacje laserami

Nasz widowiskowy i prestiżowy pokaz do wnętrz.

Pokaz Laserman to nowość w tematyce pokazów laserowych. Jest to połączenie laserów oraz pokazu tańca. Nasza koncepcja tego show polega na stworzeniu nowoczesnego i atrakcyjnego wizualnie widowiska laserowo-artystycznego. Nasz pokaz manipulacji laserami jest bez wątpienia największym tego typu pokazem w Polsce. W jego trakcie używamy markowych laserów o dużej moce, a dodatkowo oferujemy całe spektrum efektów specjalnych.

Gale, bankiety, prezentacje produktów, eventy promocyjne – wszędzie tam pokaz Laserman zrobi ogromne wrażenie. Najlepszą rekomendacją niech będzie fakt, że pokaz ten wystawialiśmy podczas największego w Polsce festiwalu światła Bella SkyWay w Toruniu, gdzie przez tydzień obejrzały go tysiące widzów.

Tancerz Laserman podczas pokazu z efektami specjalnymi – dysze CO2.

Bardziej tradycyjne pokazy laserów.

Poniżej opisujemy bardziej „tradycyjne” pokazy laserów, czyli show w czasie którego wiązki laserowe „fruwają” nad głowami Gości.

Pokaz laserowy do muzyki

Nasze pokazy programujemy sami. Dzięki temu możemy Państwu zaproponować show laserowe na najwyższym poziomie, wykorzystujące najnowsze trendy muzyczne. Klimatem pokazu wpasujemy się w różnego typu imprezy. Wyróżnia nas bardzo dynamiczne podejście do pokazu laserów,

Pokazy laserowe premium

Możliwy do zrealizowania tylko w określonych warunkach, jednak efekt jest powalający. Jest to lasershow w którym łączymy elementy tradycyjnego pokazu laserów oraz pokazu graficznego. W jednym pokazie mamy tym samym emocje związane z pokazem do muzyki oraz pokazem grafiki laserowej wykorzystującym na przykład logotyp firmy.

Pokazy laserowe – pełna oferta