Wesela, imprezy prywatne, urodziny

GATSBY SHOW

ZJAWISKOWE LATA 20′!

Najlepsze rekomendacje na portalu
Wesele z Klasą!

 

Gorący taniec z ogniem rozpali wszystkich weselnych Gości!

Znakomity pomysł na weselną niespodziankę!

Profesjonalny pokaz tańca z ogniem wzbogacony o zabawy z Gośćmi oraz romantyczną niespodziankę dla Pary Młodej. Wszystko to realizowane przez profesjonalistów, od lat parających się pracą z ogniem. Nasze fire show na wesele cieszy się ogromnym powodzeniem i zaufaniem ze strony Par Młodych w całym kraju!

Pokaz fireshow GATSBY SHOW! zostało kilkukrotnie laureatem konkursów ogniowych w całej Polsce.

Do wielkiego miasta przyjeżdża przedstawiciel amerykańskiej wsi. Wśród tłumów na ulicy poznaje piękną kobietę, którą zainteresował swoimi niezwykłymi umiejętnościami… Początkowe lekceważenie kobiety przeradza się w zachwyt, kiedy nasz bohater objawia wszystkie swoje zalety.

Tak rozpoczyna się nasze fireshow. Potem jest już tylko lepiej i jeszcze bardziej widowiskowo. Porwiemy weselnych Gości w wir wspólnej zabawy, a po gorącym tańcu z ogniem żadne wesele nie będzie takie samo!

Pokaz tańca z ogniem w naszym wykonaniu to spektakl, w czasie którego puszczamy oko do widza, jednocześnie zachwycając go kolejnymi efektami specjalnymi oraz dopracowanymi choreografiami taneczno-ogniowymi.

 

 

Pokaz ogniowy „Gatsby show” to:

 • Pełna gama sprzętów fireshow – pojki, kije, pochodnie, smocze kije, płonące kwadraty i instalacje.
 • Starannie dograne choreografie wykonywane przez 4 doświadczonych tancerzy ognia.
 • Pirotechniczne efekty specjalne – kolorowe ognie, fajerwerki sceniczne, płonące serduszko.
 • Efekty ogniowe – zianie ogniem, iskry ogniowe.
 • Połykacz ognia – takie sztuczki zobaczysz tylko u nas!
 • Bogate stroje utrzymane w klimacie epoki.
 • Nie tylko pokaz, ale również wielka dawka zabawy dla Gości.

W naszych pokazach fireshow nie uznajemy kompromisów – używamy naszych najlepszych umiejętności oraz najbardziej widowiskowych sprzętów do tańca z ogniem.

Ze względu na dużą dawkę interakcji z Gośćmi pokaz GATSBY SHOW rekomendujemy:

 • Jako atrakcję na wesela
 • Urodzinowe show
 • Rocznicowe przedstawienie
 • Wszelkiego rodzaju imprezy prywatne

 

Klipy

Poznaj nasze możliwości!

Gatsby show - wersja podstawowa

Pomimo, że nazywamy tę opcję podstawą, nasze fireshow jest niezwykle widowiskowe i okraszone efektami specjalnymi. Muzyka do pokazu inspirowana jest filmem „The great gatsby”, co gwarantuje utrzymanie w klimacie lat 20′, a jednocześnie świetnie nawiązuje do współczesnych trendów muzycznych. Dynamika fireshow gwarantuje odpowiednie napięcie, w które wkomponowane są nuty romantyczne.

Zatrudniając nas zapewniają sobie Państwo pełne wspracie zarówno w obszarze organizacji pokazu tańca z ogniem, sprawach formalnych, oraz przeprowadzenia programu na miejscu. Jednym słowem nasze usługi są kompleksowe oraz wykonywane z dbałością o każdy detal.

Wybierz pokaz dla siebie!

Pokaz ogniowo-pirotechniczny

 

Totalny odlot! W tle tancerzy ustawiamy kilka punktów pirotechnicznych, na których instalujemy profesjonalną pirotechnikę sceniczną. Poszczególne efekty pirotechniczne zaprogramowane są do muzyki, co znacznie podnosi widowiskowość i prestiż naszego show. Dodatkowo używamy 4 profesjonalnych wytwornic płomieni. Profesjonalne oznacza, że nie jest to chińska „pierdziawka” ogniowa, ale wytwornica, która produkuje płomienie o wysokości nawet 6 metrów. Wszystkie wytwornice są w pełni zsynchronizowane do muzyki.

 

Pokaz ogniowo-laserowy

 

Laser zaprogramowany do muzyki ustawiony jest w tle tancerzy, tworząc niepowtarzalny pokaz będący połączeniem światła i ognia. W czasie pokazu laser wyświetla naprzemiennie animacje laserowe idealnie zgrane z muzyką oraz treści związane z pokazem – napisy, życzenia, indywidualne hasła, które Państwo sami mogą wymyślić, a my to wpleciemy w show!

Połączenie tańca z ogniem z animacjami laserowymi to oryginalne i zjawiskowe połączenie ognia i światła.
Multimedialne show dla najbardziej wymagających!

 

Przebieg

Atrakcje dodatkowe naszych pokazów

01

płonące serduszko

Płonące serduszko to nieodłączny element naszego show. Odpalane jest w odpowiednim momencie podczas pokazu i płonie ok. 3 minut. Dodatkowo, instalacja ozdobiona jest efektami pirotechnicznymi. Gwarantujemy zjawiskowe zdjęcia!

02

BIS z udziałem Gości

Nasze programy to nie tylko pokaz, ale przede wszystkim duża ilość interakcji oraz zabawy z gośćmi. Po pokazie odpalamy chwytliwą muzyczkę i zapraszamy wszystkich do zabawy razem z nami. Teraz dopiero okaże się, kto ma w sobie prawdziwy ogień!

03

sesja zdjęciowa przy serduszku

Po pokazie zapraszamy Młodą Parę na najbardziej gorącą sesję zdjęciową w ich życiu! Jeszcze raz odpalamy płonące serduszko oraz oddajemy do ich dyspozycji sprzęty ogniowe. Dobrze zrobione zdjęcia stanowić będą oryginalną pamiątkę z tej gorącej nocy.

Przebieg

ZOBACZ, JAK BAWIĄ SIĘ GOŚCIE PODCZAS NASZEGO PROGRAMU

BIS Z UDZIAŁEM GOŚCI

SESJA ZDJĘCIOWA PRZY SERDUSZKU