Robimy to z pasji

Niezwykłe pokazy fireshow.

Nasycone efektami specjalnymi i widowiskowe.

Nie znamy kompromisów

Daj się rozpalić.

Prawdziwy ogień, prawdziwe emocje, prawdziwe show.

Zobacz nas w akcji

Ogień to żywioł.

Igramy z nim od ponad 10 lat.

uwierz, że warto

Gorące show.

Każde show jest dla nas najważniejsze.

show must go on

Dużo ognia.

I jeszcze więcej udanych realizacji.

cennik

Cena za pokaz ognia – taniec z ogniem

Niezapomniana rozrywka

Oferowany przez nas pokaz ognia to niezwykle widowiskowa rozrywka, która na długo zapisze się w pamięci każdego z Gości. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę pokazów, od małych show po wielkie widowiska ogniowo-pirotechniczne. Cena pokazu jest również bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Jedno jednak jest pewne – w naszym cenniku każdy znajdzie przedział dla siebie.

Taniec z ogniem to także dobry pomysł na dostarczenie rozrywki, niezależnie od charakteru organizowanego eventu. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do różnych klientów oraz budżetów. Obok tak podanej propozycji nie można przejść obojętnie. Przekonaj się sam już dziś!

Pokaz ognia – atrakcyjna cena oraz bezpieczeństwo

Nasz taniec z ogniem to gwarancja 100% profesjonalizmu. W branży, w której jesteśmy specjalistami, jest to kwestia szczególnie istotna, zapewniająca zarówno wysoki poziom bezpieczeństwa oraz widowiskowości podczas pokazów ognia. Wiemy, że w pracy z ogniem i pirotechniką nie ma miejsca na żadne kompromisy, dlatego też nasi Klienci mogą być spokojni o przebieg naszego show. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, pozwalającą nam zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania naszej pracy.

teatr ognia na wesele

Atrakcyjna cena tańca z ogniem w wykonaniu naszego teatru

Niezależnie od charakteru eventu, jego wielkości oraz liczby zaproszonych Gości, możemy zagwarantować, że cena naszych pokazów będzie rozsądna. Jesteśmy przekonani, że wykonywany przez nas pokaz ogni stanie się najgorętszą atrakcją każdej imprezy, która zapadnie w pamięci wszystkim gościom. Nic więc dziwnego, że nasza oferta z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem wśród Klientów, którzy zdecydowali się skorzystać z naszych usług. To prosty i sprawdzony sposób na tworzenie niezapomnianych wspomnień!

Doświadczeni tancerze ognia

Nasi tancerze ognia to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z ogniem. Pokazami wizualnymi zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 13 lat, a w ciągu jednego tylko roku nasz teatr realizuje ponad 100 zleceń od Klientów z całej Polski. Każde z tych zleceń to bezcenne doświadczenie, które pozwala nam rozwijać się, by móc proponować Tobie coraz nowsze i bardziej zaskakujące efekty wizualne, które z pewnością staną się niezapomnianym przeżyciem.

Wybierz rodzaj imprezy.

WESELA, URODZINY

Na imprezy prywatne proponujemy nasze najbardziej rozpoznawalne i najpopularniejsze fireshow osadzone w stylu lat 20’GATSBY SHOW!

EVENTY FIRMOWE

Taniec z ogniem z wieloma niespodziankami dla Gości, a wśród nich płonące litery z nawzą Twojej firmy!

IMPREZY MASOWE

Niezwykłe multimedialne pokazy przeznaczone dla najbardziej wymagającej widowni, w tym rewolucyjny pokaz ogniowo-laserowy.

FIREWALKING

Tylko z nami to co wydaje się niemożliwe znajduje się w zasięgu Twoich możliwośći. Przełam własne bariery i przejdź przez rozżarzone węgle!

Promo

Przekonaj się, że warto!

Przykładowe show na największe imprezy.

Mad Max promo video