Robimy to z pasji

Niezwykłe pokazy fireshow.

Nasycone efektami specjalnymi i widowiskowe.

Nie znamy kompromisów

Daj się rozpalić.

Prawdziwy ogień, prawdziwe emocje, prawdziwe show.

Zobacz nas w akcji

Ogień to żywioł.

Igramy z nim od ponad 10 lat.

uwierz, że warto

Gorące show.

Każde show jest dla nas najważniejsze.

show must go on

Dużo ognia.

I jeszcze więcej udanych realizacji.

Teatr Ognia na weselu

EMOCJE

POKAZY NA EVENTY

PRESTIŻ

DUŻE WIDOWISKA OGNIOWE

WOW!

EFEKTY SPECJALNE

CICHE

cennik

Cena za pokaz ognia – taniec z ogniem

Niezapomniana rozrywka

Oferowany przez nas pokaz ognia to niezwykle widowiskowa rozrywka, która na długo zapisze się w pamięci każdego z Gości. Posiadamy bardzo zróżnicowaną ofertę pokazów, od małych show po wielkie widowiska ogniowo-pirotechniczne. Cena pokazu jest również bardzo zróżnicowana i zależy od wielu czynników. Jedno jednak jest pewne – w naszym cenniku każdy znajdzie przedział dla siebie.

Taniec z ogniem to także dobry pomysł na dostarczenie rozrywki, niezależnie od charakteru organizowanego eventu. Chcąc sprostać wymaganiom wszystkich naszych Klientów przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę, dostosowaną do różnych klientów oraz budżetów. Obok tak podanej propozycji nie można przejść obojętnie. Przekonaj się sam już dziś!

Pokaz ognia – atrakcyjna cena oraz bezpieczeństwo

Nasz taniec z ogniem to gwarancja 100% profesjonalizmu. W branży, w której jesteśmy specjalistami, jest to kwestia szczególnie istotna, zapewniająca zarówno wysoki poziom bezpieczeństwa oraz widowiskowości podczas pokazów ognia. Wiemy, że w pracy z ogniem i pirotechniką nie ma miejsca na żadne kompromisy, dlatego też nasi Klienci mogą być spokojni o przebieg naszego show. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, pozwalającą nam zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas wykonywania naszej pracy.

Teatr ognia FLOW

PROFESJONALNE POKAZY FIRESHOW

GATSBY SHOW

Pokaz ognia Gatsby Show to nasz najpopularniejszy pokaz. Idealny stosunek cena/jakość. 

GATSBY SHOW + EFEKTY

W tej opcji naszego pokazu ognia, cena za teatr ognia wzrasta o koszty dodatkowych efektów.

INSOMNIA FIRESHOW

Pokaz Insomnia Show to opcja bardziej prestiżowa. Więcej efektów specjalnych i większa ilość ognia na scenie.

INSOMNIA FIRESHOW + DUŻE EFEKTY

Totalny odlot, największy pokaz ognia w Polsce! Insomnia Fireshow z dodatkowymi efektami scenicznymi to pokaz ognia na miarę Twoich oczekiwań! Jego cena waha się w zależności od liczby wybranych efektów – zapytaj o szczegóły!

Widowiskowy teatr ognia

Pokazy teatru ognia to niezwykłe połączenie ognia, efektów scenicznych, cichej pirotechniki oraz umiejętności tancerzy ognia. Teatr Ognia Flow z Poznania to ponad 10 lat doświadczenie w świadczeniu różnego rodzaju pokazów ogni. Nasze pokazy teatru ognia to dynamiczne połączenie muzyki, żywiołu ognia oraz różnego typu efektów jak wytwornice płomieni czy widowiskowe wodospady iskier i wystrzały sceniczne.

Teatr ognia to pokaz, jaki sprawdzi się podczas wesel, imprez masowych czy eventów firmowych. Zapewniamy kompleksową realizację. Pokazy ognia to znakomita, bezpieczna i cicha alternatywa dla fajerwerków!

Pokazy ogni – na eventy, wesela i imprezy masowe

Nasza oferta pokazów ogni to rozbudowany wybór różnego rodzaju show dostosowanych do Twojej imprezy. Działamy w bardzo dużym spektrum branży eventowej, realizujący pokazy ogni od eventów firmowych, poprzez wesela i imprezy prywatne aż po największe imprezy masowe. Nasze występy to znakomity sposób na uświetnienie Twojego wydarzenia. W pracy z ogniem kierujemy się zasadą, aby nasze pokazy ogniowe były przede wszystkim widowiskowe i atrakcyjne dla widza Niezależnie od charakteru spotkania, jego wielkości oraz tematyki, jesteśmy przekonani, że nasz występ będzie najbardziej gorącym elementem całej imprezy! Nic więc dziwnego, że działając od ponad 10 lat rok rocznie rozwijamy swoją ofertę o nowe fireshow.

A

Flow Pokazy Wizualne
Sportowa 1/1, 63-714 Kobierno (Wlkp.)

T

Mobile: +48 790 472 352

Manager: Daniel Suliga

KONTAKT

KONTAKT

DZIAŁAMY NA TERENIE CAŁEGO KRAJU

5 + 9 =