Eventy

eventy

Taniec z ogniem

Odwiedź nasz kanał Youtube!

 

Fireshow na eventy to bardzo zróżnicowana oferta dostosowana do różnych potrzeb.

W swojej ofercie mamy bardzo zróżnicowane propozycje pokazów tańca z ogniem. Poszczególne pokazy oraz programy ogniowe zostały pomyślane tak, aby dopasować ich rozmach i dynamikę do różnego typu eventów.

Podejmij współpracę z wielokrotnie nagradzaną grupą fireshow!

Pracując z nami nie musisz się martwić o formalności oraz jakość show. Jako doświadczona grupa potrafimy zorganizować nawet najbardziej wymagający spektakl, odnajdujemy się również w najbardziej ekstremalnych warunkach. Mamy za sobą mnóstwo realizacji dla największych firm w Polsce, wiemy więc jak należy poprowadzić pokaz fireshow podczas eventu firmowego.

Nasz program ogniowy dla mniejszych grup prowadzimy kompleksowo.

Oferujemy nie tylko pokaz, ale kompleksowe poprowadzenie całego show. Goście są w naszych rękach od momentu wyjścia z sali do momentu zakończenia całego pokazu.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo podczas Twojej imprezy. Dlatego tutaj nie uznajemy kompromisów. Zawsze korzystamy tylko z certyfikowanej pirotechniki oraz sprawdzonych sprzętów fireshow. Przy większych realizacjach zwiększamy ilość obsługi, w tym przeszkolonych pirotechników. Nigdy nie wyrażamy zgody na rzeczy, które w naszej opinii są niebezpieczne dla uczestników eventu.

Pokaz fireshow w wykonaniu najlepszych!

Taniec z ogniem, jakiego jeszcze nie było! Na imprezach firmowych proponujemy pełne programy animacji i zabaw z gośćmi, tak, aby nasz pokaz zapadł im na długo w pamięci! Oferujemy mnóstwo opcji dodatkowych do naszych pokazów, dzięki czemu show pasować będzie zarówno do kameralnych eventów, jak i do dużych pikników.

Zatrudniając nas zapewniają sobie Państwo pełne wspracie zarówno w obszarze organizacji pokazu tańca z ogniem, sprawach formalnych, oraz przeprowadzenia programu na miejscu. Jednym słowem nasze usługi są kompleksowe oraz wykonywane z dbałością o każdy detal.

GATSBY SHOW

Nasz najpopularniejszy pokaz

Utrzymany w stylu THE GREAT GATSBY nasz najpopularniejszy pokaz ognia. Idealny na mniejsze imprezy bądź tam, gdzie bardziej liczy się warstwa teatralna. Teatr ognia w stylu lat 20′ to klimatyczny i idealnie dopracowany pokaz tańca z ogniem na eventy!

Gatsby Show - wersja podstawowa

Czas: łącznie max. ok. 25-30min (pokaz 17min + BIS + animacje)

Ilość tancerzy: 4 osoby

Natężenie muzyki: 4/6 (styl a’la lata 20, momentami romantycznie, momentami dynamicznie)

Natężenie efektów: 3/6 (kilka efektów pirotechniki scenicznej podczas show)

Gatsby Show + efekty sceniczne

Czas: łącznie max. ok. 25-30min (pokaz 17min + BIS + animacje)

Ilość tancerzy: 4 osoby + osoba techniczna

Natężenie muzyki: 4/6 (styl a’la lata 20, momentami romantycznie, momentami dynamicznie)

Natężenie efektów: 5/6 (wystrzały efektów scenicznych, wodospad iskier, miotacze płomieni)

eventy mini

Propozycje na eventy mini

Pokaz Gatsby Show

Bardzo widiwskowe fireshow z wieloma elementami interakcji z publiką. Muzyka do pokazu inspirowana jest filmem „The great gatsby”, co gwarantuje utrzymanie w klimacie lat 20′, a jednocześnie świetnie nawiązuje do współczesnych trendów muzycznych. Pokaz jest bardzo dynamiczny, wykonywany jest przez 4 tancerzy, którzy w jego trakcie używają różnorodnych sprzętów fireshow.

Pełen program ogniowy!

Na kameralnych imprezach
(do max. 300 osób)
proponujemy pełen program ogniowy, zapewniający znakomitą zabawę Gościom!

BIS z udziałem Gości

Po pokazie niespodzianka dla odważnych! Pod czujnym okiem naszych tancerzy oraz w rytm znanej muzyki wszyscy chętni będą mogli spróbować własnych sił w walce z żywiołem ognia! Oczywiście ten punkt programu przeprowadzany jest ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo uczestników.

Oddech smoka - zianie ogiem

Na koniec ostatnia niespodzianka – dla tych najbardziej odważnych. Do tablicy wywołujemy kilka/kilkanaście chętnych osób i uczymy ich tajemnicznej sztuki ziania ogniem. Teraz okaże się, czy w Waszej firmie kryją się smoki zdolne do ujarzmienia żywiołu ognia!

widowiska

Widowiska fireshow na duże okazje

Czyli coś więcej niż tylko fireshow! Niesamowite widowiska multimedialne, będące połączeniem ognia, laserów, pierotechniki scenicznej i efektów specjalnych. Szukasz widowiskowej alternatywy dla fajerwerków? Nasze show to świetny wybór!
Wybierz coś dla siebie, a jeżeli nie możesz się zdecydować – po prostu napisz!

Pokaz Insomnia Fireshow

To bardzo nowoczesne i dynamiczne show. Szczególnie polecamy ten pokaz w opcji z pirotechniką sceniczną oraz wytwornicami płomieni. Na filmiku poniżej prezentujemy wersję pokazu z pirotechniką STANDARD.

Insomnia Fireshow + Efekty sceniczne

Totalny odlot! Połączenie tańca z ogniem, cichych efektów pirotechnicznych oraz miotaczy płomieni! Najbardziej dynamiczny i efektowny teatr ognia w Polsce!

Wyjątkowe

Dzięki naszym pomysłom show nabierze wyjątkowego charakteru.

01

płonący napis

Płonące napisy stanowią część choreografii dowolnego pokazu fireshow. Odpalany w trakcie pokazu napis płonie ok. 4-5 minut, jest dodatkowo ozdobiony pirotechniką sceniczną. Podkreśl wyjątkowość swojego eventu widowiskowym napisem!

02

Ciche efekty sceniczne

Widowiskowe a jednocześnie ciche i bezpieczne efekty pirotechniczne. Sceniczna pirotechnika zaprogramowana do muzyki to jeden z wielu elementów podnoszących widowiskowość naszego tańca z ogniem.

03

Wyrzutnie płomieni

Wybuchowy efekt dodający smaczku naszym pokazom z ogniem! Strzelające ogniem wrzutnie zaprogramowane do muzyki jeszcze bardziej podkreślają widowiskowość tańca z ogniem.