Laser mapping

lasery

Laser Mapping

Zobacz pokaz iluzji laserowej
LASERMAN SHOW

Nowoczesne pokazy laserowe.

Pokazy laserowe mają bardzo różny przebieg oraz formę. Prezentujemy kilka pomysłów na to, jak można wykorzystać nasz nowoczesny laser do urozmaicenia Państwa eventu. Zaletą show laserowych jest możliwość ich personalizacji – każdy pokaz programujemy na potrzeby eventu.

Ogromna moc i możliwości na miarę XXI wieku!

Okolicznościowe widowisko grafiki laserowej to pokaz stworzony specjalnie dla Ciebie!

Wyrzuć z głowy ograniczenia i wejdź w świat kreatywnego myślenia. Zaskocz swoich gości nietypowym pokazem. Stwórz na swojej imprezie niezwykły, laserowy świat pełen kolorów i emocji.

Niezwykła gra światła i kolorów.

Laser mapping z użyciem grafik i okolicznościowych napisów, wyświetlany na fasadzie budynku lub specjalnej płachcie to ogromna moc i niezwykła jakość!

Szczególny efekt mappingu elewacji budynku.

Pokaz grafiki laserowej może stanowić zsynchronizowane z muzyką show.

W trakcie pokazu grafiki laserowej wyświetlamy spersonalizowane treści – na przykład podczas wesela imiona Młodych, datę ślubu. Całe laserowe show odbywa się do muzyki, podczas pokazu wykorzystujemy efekty pirotechniki scenicznej.

możliwości

Zobacz jak możemy wykorzystać laser

01

Mapping graficzny

Na dowolnej powierzchni możemy wyświetlić grafiki, logotypy czy dowolny napis.
Laser może więc służyć jako reklama czy jeden z elementów gry światła podczas eventu. Szczególnie oryginalnie wygląda animowane logo firmowe.

02

Mapping elewacji

Szczególnie widowiskowe show. W pokazie obrysowujemy laserem elementy elewacji budynku, dzięki czemu fasada budzi się do życia. Pokaz odbywa się do nastrojowej muzyki, która jest dodatkowo podkreślana przez efekty pirotechniczne.

03

Mapping przestrzenny

Operator lasera dobiera efekty świetlne na żywo do muzyki granej na imprezie. Promienie lasera rozchodzą się w powietrzu w delikatnej mgiełce dymu. Ten rodzaj show wymaga maksymalnej ciemności dla najlepszego efektu.

Klipy

Zobacz przykładowy mapping na elewacji

Pokaz grafik laserowych przygotowany na zlecenie jednego z naszych klientów. Jako powierzchnia do wyświetlania grafik służyła elewacja pałacu, natomiast cała impreza odbywała się w okalającym zabytkowy dwór parku. Animacje były znakomicie widoczne nawet z odległości ponad 500 metrów. Jednocześnie promienie lasera „opanowały” cały teren parku, tworząc niezapomniane efekty świetlne.

W przypadku takiej opcji pokaz laserowy stanowił tło i uzupełnienie wizualne imprezy, nie jest więc on zaprogramowany pod muzykę. W czasie pokazu wykorzystujemy dostarczone przez Państwa logotypy oraz treści – hasła, napisy, okolicznościowe grafiki.