Slow motion budka

SLOW MOTION

Budka Slow motion

VIDEO BUDKA SLOW MOTION – co to takiego?

To nowa w Polsce atrakcja, polegająca na zbudowaniu specjalnego planu filmowego, na którym nagrywamy krótkie scenki w technologii slow motion. Nasza kamera posiada sprzętowe spowolnienie, dzięki czemu jakość filmów stoi na najwyższym poziomie. Goście mogą wchodzić na plan zarówno pojedynczo, w parach, czy dużymi grupami. Dodatkowo, ok. 2min po nagraniu scenki, wyświetlamy ją na telewizorze postawionym w widocznym miejscu. Następnie po imprezie montujemy filmik, zawierający wszystkie nagrane scenki.

Jednym słowem, nasza atrakcja to swojego rodzaju 2w1 – zabawa podczas imprezy i wspaniała pamiątka po niej!

Nasza budka slow motion jest obsługiawana przez animatorów podczas całego czasu trwania eventu. Zapewnia to szybkie i profesjonalne obsługiwanie gości oraz odpowiednią jakość nagranych scenek. Dzięki naszym animatorom zabawa ma odpowiedni przebieg, a goście nie czują się pozostawieni sami sobie.

Posiadamy nowoczesny telewizor o ponad 1m przekątnej. Ustawiony na podwyższonym statywie, zapewnia świetną widoczność dla wszystkich na sali. Istnieje też możliwość podłączenia podglądu do rzutników, jeżeli takie są w infrastrukturze sali.

Na każdą imprezę zapewniamy ogromną liczbę gadżetów w postaci peruk, kapeluszy, okularów, dodatków odzieżowych, różnego typu konfetti, serpentyn, balony, konfetti itd… mamy tego mnóstwo!. Oczywiście, wszystko to nasza obsługa sprawnie wysprząta po zakończeniu atrakcji.

Tak przebiega nasza atrakcja:

 • Zabawa na evencie.
 • Profesjonalnie zmontowany filmik po imprezie.
 • Atrakcja obsługiwana przez animatorów.
 • Pełne wyposażenie stanowiska.
 • Podgląd na nagrane scenki na dużym telewizorze.
 • Dodatkowa kamera filmująca reakcje gości.
 • Profesjonalny plan filmowy.

W naszych pokazach fireshow nie uznajemy kompromisów – używamy naszych najlepszych umiejętności oraz najbardziej widowiskowych sprzętów do tańca z ogniem.

Slow motion budka to idealny pomysł na:

 • Imprezy wieczorne
 • Wesela
 • Eventy firmowe
 • Wszelkiego rodzaju imprezy prywatne

Slow motion – zwolnij z nami!

Przebieg

Jak to działa?

01

Profesjonalny plan filmowy

Nasz plan filmowy to: 4 profesjonalne lampy oświetleniowe, kamera slow motion, tło, sprzęt komputerowy oraz telewizor,stolik z gadżetami.

02

Real slow motion

Nie spowalniamy scenek programowo, posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający spowolnienie nawet 50krotne. Dzięki temu jakość naszych produkcji stoi na wysokim poziomie.

03

podgląd na dużym tv

Nasza atrakcja to nie tylko zabawa dla tych, którzy odważą się nagrać, ale nieustający fun dla całej sali, która dysponuje podglądem na wszystkie nagrane ujęcia. Dzięki temu wszyscy goście uczestniczą w atrakcji.

04

pamiątkowy filmik

Nasza zabawa nie kończy się wraz z końcem imprezy! Po niej pozostaje Państwu niezwykłe wspomnienie w postaci profesjonalnie zmontowanego filmiku, w którym pokażemy wszystkie scenki z Państwa udziałem.

05

bogaty wybór gadżetów

Na stanowisku z gadżetami i przebraniami każdy znajdzie coś dla siebie! Kolorowe peruki, a może strój cowboya? Żaden problem!

06

dowolne tło i tematyka

Slow motion budkę możemy przystosować na potrzeby Twojego eventu! Zaprojektujemy dowolne tło oraz przywieziemy odpowiednio dobrany zestaw gadżetów.

Przebieg

ZOBACZ, JAK BAWIĄ SIĘ GOŚCIE