led robot

Led robot

LED ROBOT

Niesamowity efekt stroju LED ROBOTA

Niezwykły strój LED, który gra razem z muzyką! Nasz strój został stworzony przez specjalistów z Politechniki Poznańskiej aby służyć podczas największych imprez klubowych w Polsce!LED Robot reaguje na muzykę!

Nasz LED ROBOT ubrany w reagujący na muzykę strój to idealna atrakcja każdej dyskoteki oraz imprezy klubowej! Robot w czasie imprezy chodzi na szczudłach, co jeszcze bardziej zwiększa widowiskowość całego pokazu led robota.

Robot LED rozkręci każdą imprezę!

Atrakcja led robot jest przez nas polecana na różnego typu imprezy dyskotekowe. LED robot świetnie sprawdzi się zarówno w czasie dużych festiwali muzyki dance, jak i w klubach i dyskotekach.

Strój wykonany jest z programowalnych diod, a dzięki specjalnemu procesorowi dźwięku efekty świetlne stroju reagują na muzykę.

Led robot to standardowo kilka wyjść z różnymi gadżetami. W zależności od wielkości miejsca i potrzeb organizatora możemy zaporponować pirotechnikę sceniczną, gun CO2 oraz lasery.

Przebieg

Zobacz LED ROBOT w akcji!

01

Programowalny strój

Jako jedyni w Polsce posiadamy strój, który słucha muzyki! Jego efekty dobierane są przez specjalny procesor do muzyki w tle. Niezwykły wizualny efekt!

02

Dodatkowe gadżety

Proponujemy kilka wyjść LED robota w czasie wieczoru. W czsaie każdego z nich nasz tancerz zaskoczy gości innymi efektami specjalnymi – pirotechniką sceniczną, laserami oraz gun CO2.

03

zabawa na całego

Ogromna moc świetlna i energia w duszy – oto dlaczego warto zaprosić nas na swoją imprezę!

Klipy

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ REALIZACJĘ