efekty specjalne

Dysze CO2

Dla najbardziej wymagających mamy coś specjalnego

Unikatowe show

Laserman show

Najbardziej prestiżowe i oryginalne

Programowalny pokaz

Logo show

Programujemy pokaz pod dany event

Uwierz w siłę wyobraźni

Zobacz więcej!

I zdaj się na nasze sprzęty i pomysły.

future show

Pokazy laserowe Laser Show – laserowe iluminacje

Sztuka i technologia, czyli pokazy laser show

Grupa Flow jest prekursorem nowoczesnych pokazów na różnego rodzaju eventy. Pokazy laserowe w naszym wykonaniu łączą najnowocześniejsze technologie oraz umiejętności kuglarskie i taneczne. Podczas laser show korzystamy tylko ze sprawdzonego sprzętu europejskiej produkcji, dzięki czemu cechuje nas najwyższa jakość oraz niezawodność. Przygotowując laserowe iluminacje (pokaz laserowy) dostarczamy cały niezbędny sprzęt do realizacji pokazu, nie wymagamy od organizatora imprezy dodatkowego ridera technicznego. Tam gdzie sztuka łączy się z technologią powstają najbardziej niesamowite wizualne efekty!

Pokaz laserowy inny niż wszystkie!

Naszym celem jest dodanie pierwiastka artystycznego do pokazów wykorzystujących lasery oraz sprzęty LED. Większość naszych pokazów z wykorzystaniem światła programujemy pod dany event, dzięki czemu są one bardzo uniwersalne. Nasze laser show i ledshow przedstawialiśmy w wielu prestiżowych lokalizacjach. Nasi klienci to często topowe marki światowe, a świetlne show w naszym wykonaniu może być głównym punktem programu każdej prestiżowej gali. Stawiamy na widowiskowość, rozmach oraz profesjonalizm pokazów. Laserman show to nowoczesny pokaz, w którego stworzenie włożyliśmy całą naszą kreatywność i pomysłowość. Efektem końcowym jest jeden z najbardziej nowoczesnych pokazów lighshow w Polsce!

Pokazy

Wybierz pokaz dla siebie

LASERMAN SHOW

Nowoczesny i oryginalny pokaz manipulacji laserami przedstawiany w programie MAM TALNET!

LOGO SHOW

Programowalne sprzęty LED, umożliwiające zaprogramowanie grafik pod dany event.

LASER MAPPING

Pokaz grafik laserowych oraz pokazy mappingu elewacji budynków.

LED ROBOT

Punkt obowiązkowy każdej dobrej klubowej imprezy, strój robota świeci w rytm muzyki.

Promo

Przekonaj się, że warto!

Laserman show

Logo show

Laserman show 2019

Pokazy laserowe dla wymagających

Iluminacjami zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 13 lat, a w ciągu jednego tyko roku realizujemy ponad 100 zleceń od Klientów z całej Polski. Każde z tych zleceń to bezcenne doświadczenie, które pozwala nam rozwijać się, by móc proponować Tobie coraz to nowsze i bardziej zaskakujące pokazy wizualne, które z pewnością staną się niezapomnianym przeżyciem. Pokazy laserowe to gra światła, muzyki oraz tańca z najwyższym poziomie. Setki zadowolonych klientów i zleceń każdego roku świadczą o jakości naszego laserowego show.

Profesjonalny laser show na różnego rodzaju eventy

Szeroka baza sprzętowa pozwala nam zaproponować Tobie kompleksowe rozwiązania usług na eventy i innego typu imprezy. Organizujesz galę, event firmowy, inne wydarzenie? Sprawdź nasze możliwości! Niezależnie od charakteru spotkania, jego wielkości oraz tematyki, jesteśmy przekonani, że nasze widowisko będzie elementem, który będzie miło wspominany przez każdego gościa obecnego na evencie. Nic więc dziwnego, że nasza oferta z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem!

Laserowe iluminacje – sprawdź naszą ofertę!

Iluminacje laserowe to bez wątpienia nowoczesna atrakcja, która na długo zapisze się w pamięci każdej osoby, która będzie miała przyjemność ją podziwiać. Jeżeli poszukujesz więc specjalistów, dla których pokazy świetlne nie mają żadnych tajemnic, to doskonale trafiłeś! Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy naszą rozbudowaną ofertę pokazów manipulacji laserami.

Zobacz cennik pokazów laserowych i wybierz show odpowiednie na swój event!