Nie znamy kompromisów

Daj się rozpalić!

Prawdziwy ogień, prawdziwe emocje, prawdziwe show!

Zobacz, że warto

 

Gorące Fireshow

Teatr ognia na najwyższym poziomie

Zobacz nas w akcji

Ogień to żywioł

Igramy z nim od ponad 10 lat.

show must go on

Dużo ognia

I jeszcze więcej udanych realizacji.

fireshow

Teatr ognia – artystyczny taniec z ogniem

Efektowne pokazy fireshow

Pokazy fireshow to sztuka łącząca w sobie taniec, żywioł jakim jest ogień oraz efekty specjalne. Jako profesjonalni tancerze ognia w swojej pracy stawiamy przede wszystkim na widowiskowość pokazu oraz Twoją rozrywkę. Artystyczny taniec z ogniem w naszym wykonaniu to połączenie wielu elementów, z których budujemy emocjonalne widowiska fireshow. Taniec ognia może być niezapomnianym elementem największej nawet imprezy. Nasz teatr ognia działa od ponad 10 lat i wiemy jak zapewnić Tobie oraz wszystkim zaproszonym Gościom bezpieczeństwo oraz wspaniałe i niezapomniane przeżycia!

Teatr ognia – gwarantujemy profesjonalizm

W swojej ofercie posiadamy nie tylko najbardziej widowiskowe pokazy fireshow, ale również pełne programy ogniowe, które zawierają w sobie również elementy wspólnej z Gośćmi zabawy, a nawet nauki niektórych sztuk kuglarskich. Dzięki takiemu podejściu nasz występ zapada w pamięci na długo i jest o wiele bardziej atrakcyjny. Warto również wiedzieć, że profesjonalnie podchodzimy do każdego rodzaju zlecenia, o czym świadczą setki zadowolonych klientów. Rocznie realizujemy około 100 pokazów fireshow, co czyni naszą grupę jedną z najpopularniejszych grup tańca z ogniem w Polsce.

pokazy w teatrze ognia flow fireshow
showman w tańcu z ogniem
artystyczny taniec z ogniem

IMPREZY

Wybierz rodzaj imprezy jaką organizujesz!

WESELA, URODZINY

Na imprezy prywatne proponujemy nasze najbardziej rozpoznawalne i najpopularniejsze fireshow osadzone w stylu lat 20’GATSBY SHOW!

EVENTY FIRMOWE

Taniec z ogniem z wieloma niespodziankami dla Gości, a wśród nich płonące litery z nawzą Twojej firmy!

IMPREZY MASOWE

Niezwykłe multimedialne pokazy przeznaczone dla najbardziej wymagającej widowni, w tym rewolucyjny pokaz ogniowo-laserowy.

FIREWALKING

Tylko z nami to co wydaje się niemożliwe znajduje się w zasięgu Twoich możliwośći. Przełam własne bariery i przejdź przez rozżarzone węgle!

Promo

Przekonaj się, że warto!

Pokazy ognia, laserów i pirotechniki scenicznej!

Przykładowe show na największe imprezy.

Mad Max promo video

GATSBY SHOW

Artystyczny taniec z ogniem – zapraszamy do kontaktu!

Jeśli poszukujesz oryginalnego efektu WOW na swojej imprezie, jeżeli chcesz zachwycić swoich gości oraz zaprezentować im oryginalny i widowiskowy teatr, to nie mogłeś trafić lepiej! Bardzo chętnie wykonamy artystyczny pokaz na Twoim evencie, gwarantując tym samym niezapomniane przeżycia każdemu z zaproszonych Gości. Zapraszamy więc do skorzystania z oferty naszego teatru ognia, a w przypadku jakichkolwiek pytań, do kontaktu.

teatr ognia flow firefrow

Taniec ognia na wesela, urodziny, eventy imprezy masowe i nie tylko

Nasze show to idealna propozycja na różnego rodzaju imprezy. W ciągu naszej wieloletniej działalności uświetnialiśmy swoim występem najróżniejsze imprezy – wesela, urodziny, eventy firmowe, imprezy masowe i inne. Nasz teatr do każdego Klienta podchodzi indywidualnie. Wiemy, jak zapewnić doskonałą rozrywkę niezależnie od wielkości oraz charakteru imprezy. W czasie naszych pokazów stawiamy na złapanie dobrego kontaktu z publiką, dlatego nasz teatr cieszy się ogromną ilością pozytywnych opinii.

wystep przedstawiający taniec ognia

Doświadczeni tancerze ognia

Nasi tancerze ognia to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w pracy z ogniem. Pokazami wizualnymi zajmujemy się nieprzerwanie od ponad 13 lat, a w ciągu jednego tylko roku nasz teatr ognia realizuje ponad 100 zleceń od Klientów z całej Polski. Każde z tych zleceń to bezcenne doświadczenie, które pozwala nam rozwijać się, by móc proponować Tobie coraz nowsze i bardziej zaskakujące efekty wizualne, które z pewnością staną się niezapomnianym przeżyciem.

Sprawdż już teraz cennik pokazów ognia i dopasuj pokaz do swojego eventu!