Widowisko ogniowo-pirotechniczne Insomnia Fireshow

Staramy się nieustannie rozwijać i przeć do przodu, dlatego każdego roku przygotowujemy nowy pokaz tańca z ogniem. W tym roku chcieliśmy urozmaicić naszą ofertę na eventy masowe o dynamiczny pokaz w nowoczesnej konwencji, przepełniony efektami specjalnymi. Tak powstał Insomnia Fireshow – jeden z najbardziej naładowanych energetycznie pokazów fireshow, jaki stworzyliśmy!

Jak powstają nasze pokazy? Nie jest to proces ani prosty, ani szybki. Średnio tworzenie około 15 minutowego pokazu to pół roku ciężkiej pracy. Najpierw oczywiście pomysł. Następnie wybór muzyki, która jest jednym z najważniejszych elementów pokazu. Tutaj bardzo mocno pomaga nam nasze doświadczenie w tańcu z ogniem. Od 10 lat obserwujemy jak publika reaguje na nasze pokazy i pomysły, dzięki temu wiemy, co może się spodobać. Następnie bierzemy się za układanie choreografii. Tutaj również sprawa nie jest prosta, bowiem przy okazji nowego fireshow chcemy zawsze wprowadzić nowe elementy kuglarskiej sztuki. Dodatkowo myślimy też nad rozmaitymi efektami specjalnymi oraz nowymi sprzętami, którymi moglibyśmy zaskoczyć coraz bardziej wymagających widzów. Na końcu tworzymy stroje. W tej materii zawsze staramy się korzystać z usług doświadczonych projektantów strojów teatralnych, którzy potrafią zdziałać cuda! I tak po okresie wytężonej pracy nowy pokaz tańca z ogniem jest gotowy. Następnie pozostaje nic innego, jak tylko ogrywać go podczas kolejnych występów!

Insomnia Fireshow – naprawdę gorący taniec z ogniem!

Nasz najnowszy pokaz fireshow to propozycja przeznaczona dla najbardziej wymagających klientów. Bardzo dynamiczny charakter pokazu zmusił nas do innego podejścia do kwestii choreografii. Dzięki temu nasz pokaz przeładowany jest energią oraz efektami specjalnymi, które idealnie zsynchronizowane z muzyką tworzą niezwykłe połączenie. W trakcie show wykorzystujemy najnowsze maszyny do ognia oraz bardzo zróżnicowane efekty pirotechniczne, mające za zadanie podkreślić dramaturgię pokazu. Oszołomimy wszystkich widzów energią bijącą od nas, od ognia oraz od najbardziej dynamicznego show w Polsce!

Pokaz Insomnia Fireshow – najbardziej energetyczny pokaz tańca z ogniem w Polsce!

Zapytaj o szczegóły już dziś!!