Robimy to z pasji

Niezwykłe pokazy fireshow

Nasycone efektami specjalnymi i widowiskowe.

Magia Teatru ognia

Show bez ściemy

Prestiżowy taniec z ogniem

Widowiskowe i profesjonalne

Pokazy ognia

Teatr ognia na Twoją imprezę!

FLOW FIRESHOW

Widowiskowy teatr ognia w najlepszym wydaniu – zobacz!

Teatr Ognia na weselu

EMOCJE

POKAZY NA EVENTY

PRESTIŻ

DUŻE WIDOWISKA OGNIOWE

WOW!

EFEKTY SPECJALNE

CICHE

Teatr ognia FLOW

PROFESJONALNE POKAZY FIRESHOW

GATSBY SHOW

Pokaz ognia Gatsby Show to nasz najpopularniejszy pokaz. Obsypany nagrodami, realizowany z powodzeniem od 2005 roku.

Polecany szczególnie na:
Imprezy prywatne
Wesela
Małe eventy
Przeglądy teatralne

GATSBY SHOW + EFEKTY

Pokaz tańca z ogniem połączony z widowiskowymi efektami specjalnymi zaprogramowanymi do muzyki.

INSOMNIA FIRESHOW

Pokaz tańca z ogniem Insomnia Fireshow – nowoczesny, widowiskowy i prestiżowy. Dużo ognia i efektów specjalnych.

Polecany szczególnie na:
Imprezy masowe
Duże eventy, eventy prestiżowe
W zamian za pirotechnikę
Festiwale

INSOMNIA FIRESHOW + DUŻE EFEKTY

Totalny odlot, największy pokaz ognia w Polsce! Insomnia Fireshow z dodatkowymi efektami scenicznymi to pokaz ognia na miarę Twoich oczekiwań!

Widowiskowy teatr ognia

Pokazy teatru ognia to niezwykłe połączenie ognia, efektów scenicznych, cichej pirotechniki oraz umiejętności tancerzy ognia. Teatr Ognia Flow z Poznania to ponad 10 lat doświadczenie w świadczeniu różnego rodzaju pokazów ogni. Nasze pokazy teatru ognia to dynamiczne połączenie muzyki, żywiołu ognia oraz różnego typu efektów jak wytwornice płomieni czy widowiskowe wodospady iskier i wystrzały sceniczne.

Teatr ognia to pokaz, jaki sprawdzi się podczas wesel, imprez masowych czy eventów firmowych. Zapewniamy kompleksową realizację. Pokazy ognia to znakomita, bezpieczna i cicha alternatywa dla fajerwerków!

Pokazy ogni – na eventy, wesela i imprezy masowe

Nasza oferta pokazów ogni to rozbudowany wybór różnego rodzaju show dostosowanych do Twojej imprezy. Działamy w bardzo dużym spektrum branży eventowej, realizujący pokazy ogni od eventów firmowych, poprzez wesela i imprezy prywatne aż po największe imprezy masowe. Nasze występy to znakomity sposób na uświetnienie Twojego wydarzenia. W pracy z ogniem kierujemy się zasadą, aby nasze pokazy ogniowe były przede wszystkim widowiskowe i atrakcyjne dla widza Niezależnie od charakteru spotkania, jego wielkości oraz tematyki, jesteśmy przekonani, że nasz występ będzie najbardziej gorącym elementem całej imprezy! Nic więc dziwnego, że działając od ponad 10 lat rok rocznie rozwijamy swoją ofertę o nowe fireshow.

Warto nam zaufać!

W swojej pracy kierujemy się pasją i to ona powoduje u nas chęć nieustannego rozwoju.

Doświadczenie

Pokazami wizualnymi zajmujemy się od 2005 roku. Rocznie realizujemy ponad 100 zleceń. Każde z tych zleceń to bezcenne doświadczenie.

Bezpieczeństwo

W pracy z ogniem i pirotechniką nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego używamy tylko sprawdzonego i bezpiecznego sprzętu.

Profesjonalizm

Pokaz to dla nas jedna z wielu realizacji, ale dla Ciebie jedyna taka chwila w życiu. Dlatego każde zlecenie jest tym najważniejszym.

A

Flow Pokazy Wizualne
Sportowa 1/1, 63-714 Kobierno (Wlkp.)

T

Mobile: +48 790 472 352

Manager: Daniel Suliga

KONTAKT

KONTAKT

ZAPYTAJ CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ!

9 + 7 =

Bezpieczny Teatr Ognia

Praca z ogniem to nie żarty. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji pokazów ognia możemy zapewnić profesjonalnie i maksymalnie bezpiecznie wykonaną usługę. Podczas realizacji pokazów z ogniem stawiamy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo widzów, terenu oraz naszych tancerzy ognia.

W trakcie pokazów teatru ognia wykorzystujemy wiele efektów specjalnych. Są one zawsze stosowane pod odpowiednim nadzorem. Wszelkiego typu efekty sceniczne czy efekty cichej pirotechniki posiadają odpowiednie certyfikaty. Wybierając teatr ognia na swoją imprezę zaufaj profesjonalistom!

Jak wybrać pokaz Teatru Ognia?

Oferujemy naszym klientom pokazy ognia dostosowane do różnego rodzaju imprez oraz oczekiwań. Jeżeli chcesz zobaczyć dynamiczny pokaz pełen efektów specjalnych oraz z dużą ilością tancerzy ognia na scenie, to takim fireshow jest pokaz INSOMNIA.

Jeżeli natomiast organizujesz mniejszą imprezę, na przykład wesele, imprezę rodzinną, czy event firmowy, to idealnym pokazem ognia jest nasz GATSBY SHOW. Jest to pokaz wykonywany przez 4 tancerzy ognia, utrzymany w klimacie filmu „The Great Gatsby”. Po pokazie możemy przygotować różnego rodzaju zabawy integracyjne dla Twoich Gości.

Jeżeli nadal nie wiesz, co będzie najlepsze dla Twojej imprezy, skontaktuj się z nami!