Rysowanie w powietrzu - PIXEL POI SHOW

Rysowanie światłem jest możliwe! W trakcie tańca ledowe światła pozostawiają w powietrzu wzór - logo, napis, grafikę! Wszystko zaprogramowane specjalnie pod Twój event!

GRAFIKI, LOGOTYPY I NAPISY ZAPROGRAMOWANE POD TWÓJ EVENT!

Rysowanie w powietrzu za pomocą graficznych PIXEL POI. Sprzęty LED wyświetlą dowolny obraz czy grafikę.

Graficzne PIXEL POI to nowinka, która może stać się elementem wyjątkowego pokazu, dedykowanego dla konkretnego odbiorcy. Jednocześnie, jest to przykład jak technologia może być połączona ze sztukami kuglarskimi oraz z tańcem.

Jak to działa?
Po zamówieniu pokazu rysowania w powietrzu wysyłają nam Państwo w dowolnym formacie pliki graficzne lub tekst do wyświetlenia. Mogą byś to treści związane z eventem, firmą lub promowaną marką – ogranicza nas tylko wyobraźnia! Nasi programiści odpowiednio przygotowują program pokazu tak, aby zaprogramowane pliki wyświetlały się w jego trakcie. Wysyłamy Państwu grafiki do akceptacji, uzupełniając je ewentualnie o nasze propozycje. Każdy z pokazów składa się w części z grafik dostarczonych przez Państwa, a w części z gry światła, którą tworzymy my. Chodzi nam o maksymalne zaskoczenie widza, dlatego logotypy przeplatane są wielokolorowymi motywami świetlnymi świetnie zgranymi z muzką.

Pokaz RYSOWANIA W POWIETRZU jest gotowy!

Elementami show jest gra światła, taniec oraz logotypy i grafiki przesłane nam przez zleceniodawcę, zaprogramowane do muzyki. Rysowanie światłem to propozycja pokazu na miarę XXI wieku.
W naszym show wykorzystujemy tylko elektronikę wyprodukowaną w Europie. Nie korzystamy z technologii chińskich, ufamy tylko sprawdzonym przez nas sprzętom.
Szczegóły pokazu:
Ilość tancerzy: 2
Czas trwania: 5minut pokaz PIXEL POI SHOW, 5 minut pełen program FUTURE SHOW (laserman + pixel poi).

Wypróbuj możliwości PIXEL POI już teraz!

Zaskocz swoich gości i klientów pokazem, który został przygotowany specjalnie dla nich. Narysujemy w powietrzu to, czego zapragniesz!

Tylko u nas unikatowe połączenie dwóch naszych najbardziej multimedialnych pokazów – pokazu rysowania w powietrzu oraz pokaz laserman show w wyjątkowej ofercie FUTURE SHOW. Przenieś swój event w inny wymiar – w wymiar przyszłości!

Możemy zaprogramować dowolną grafikę, logotyp, napis. Pokazy są wykonywane na indywidualne zlecenie.