Robimy to z pasji

Niezwykłe pokazy fireshow.

Nasycone efektami specjalnymi i widowiskowe.

Nie znamy kompromisów

Daj się rozpalić.

Prawdziwy ogień, prawdziwe emocje, prawdziwe show.

Zobacz nas w akcji

Ogień to żywioł.

Igramy z nim od ponad 10 lat.

uwierz, że warto

Gorące show.

Każde show jest dla nas najważniejsze.

show must go on

Dużo ognia.

I jeszcze więcej udanych realizacji.

fireshow

Taniec z ogniem

Fireshow

Pokazy fireshow to sztuka łącząca w sobie taniec, żywioł jakim jest ogień oraz efekty specjalne. Jako profesjonalni tancerze ognia w swojej pracy stawiamy przede wszystkim na widowiskowość pokazu oraz Państwa rozrywkę.

Taniec z ogniem w naszym wykonaniu to połączenie wielu elementów, z których budujemy emocjonalne widowiska fireshow. Nasze pokazy mogą być niezapomnianym elementem największej nawet imprezy. Tańczymy z ogniem od ponad 10 lat i wiemy jak zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz wspaniałe przeżycia!

W swojej ofercie posiadamy nie tylko najbardziej widowiskowe pokazy fireshow, ale również pełne programy ogniowe, które zawierają w sobie również elementy wspólnej z Państwem zabawy, a nawet nauki niektórych sztuk kuglarskich. Dzięki takiemu podejściu nasz taniec z ogniem zapada w pamięci na długo i jest o wiele bardziej atrakcyjny.

Profesjonalnie podchodzimy do każdego rodzaju zlecenia, o czym świadczą setki zadowolonych klientów. Rocznie realizujemy około 100 pokazów fireshow, co czyni naszą grupę jedną z najpopularniejszych grup tańca z ogniem w Polsce.

Wybierz rodzaj imprezy.

WESELA, URODZINY

Na imprezy prywatne proponujemy nasze najbardziej rozpoznawalne i najpopularniejsze fireshow osadzone w stylu lat 20’GATSBY SHOW!

EVENTY FIRMOWE

Taniec z ogniem z wieloma niespodziankami dla Gości, a wśród nich płonące litery z nawzą Twojej firmy!

IMPREZY MASOWE

Niezwykłe multimedialne pokazy przeznaczone dla najbardziej wymagającej widowni, w tym rewolucyjny pokaz ogniowo-laserowy.

FIREWALKING

Tylko z nami to co wydaje się niemożliwe znajduje się w zasięgu Twoich możliwośći. Przełam własne bariery i przejdź przez rozżarzone węgle!

Promo

Przekonaj się, że warto!

Przykładowe show na największe imprezy.

Mad Max promo video