Jedyne w Polsce połączenie ognia oraz laserów!

Wreszcie udało nam się nagrać w odpowiedniej jakości nasz najbardziej multimedialny fireshow – pokaz ogniowo-laserowy w rytmie swing! Ideą tego show jest połączenie ognia oraz światłą laserowego, tworzącego niesamowity efekt fal świetlnych unoszących się w powietrzu. Dodatkowo, w tle tancerzy ustawiamy półprzeźroczystą płachtę, na której wyświetlamy grafiki laserowe. Animacje te są przygotowywane specjalnie przy okazji każdego zlecenia, dzięki czemu nasz taniec z ogniem ma naprawdę niepowtarzalny charakter.

Laserowe animacje zaprogramowane na Twoją imprezę!

Urodziny, wesele, impreza firmowa – każda z tych okazji możemy uświetnić naszymi animacjami laserowymi, które wyświetlane będą do muzyki w trakcie tańca z ogniem. Profesjonalne lasery jakie używamy do laser mappingu dają praktycznie nieograniczone możliwości kreacji dowolnego efektu!

Nasze laserowe fireshow to najbardziej multimedialny pokaz tańca z ogniem w Polsce! Jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poczuć żywioł ognia w nieco bardziej nowoczesnej konwencji. Lasery zyskują ostatnio ogromną popularność, jednak wiele firm na rynku wykorzystuje hińskie urządzenia, nie gwarantujące odpowiedniej jakości. Nasze lasery są europejskiej produkcji, co oznacza najwyższą jakoś produkowanych efektów laserowych.