W ostatnią niedzielę gościliśmy na targach atrakcji weselnych w Pałacu Jaśminowym pod Poznaniem. Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem, a przy okazji skłoniło nas to do zebrania w jednym miejscu wszystkie atrakcji na wesele, jakie możemy w tym sezonie Państwu zaproponować. Wszystkie nasze pomysły to autorskie projekty, staramy się wprowadzać powiew świeżości do branży weselnych atrakcji. Nasze pokazy cieszą się ogromną popularnością wśród Par Młodych już od 10 lat, ich wybór jest naprawdę duży, a wszystkie one zapewnią Państwu oryginalny pomysł na wesele.

Taniec z ogniem

Od wielu lat zdecydowanie najczęściej wybierana atrakcja weselna. Nasze programy tańca z ogniem są bardzo oryginalne, dynamiczne i profesjonalnie przeprowadzone. Tym, co nas wyróżnia jest pełen program animacji ogniowych, jaki przeprowadzamy. Zawiera się w nim pokaz tańca z ogniem, BIS z udziałem gości (czyli ich wspólna zabawa i integracja) oraz sesja zdjęciowa przy płonącym serduszku dla Pary Młodej. Na miejsce pokazy przywozimy własne nagłośnienie oraz odpowiednie zabezpieczenie przed deszczem. Jednym słowem, nasza atrakcja na wesele jest przeprowadzona sprawnie i profesjonalnie.

Video Budka Slow Motion

Totalna nowość w Polsce. Podczas wesela budujemy specjalny plan filmowy, na którym nagrywamy scenki z udziałem weselnych gości. Scenki są nagrane w technologii slow motion, dzięki czemu mamy ogrom zabawy! Przywozimy ze sobą mnóstwo weselnych gadżetów, mamy peruki i przebrania dopasowane do każdego. Dodatkowo, nasza atrakcja jest obsługiwana przez minimum dwóch doświadczonych animatorów, którzy czuwają nad jej przebiegiem, zachęcają gości do zabawy oraz dbają o odpowiednią jakość nagrań. Przywozimy ze sobą również ponad 1 metrowy telewizor, na którym goście mają podgląd na żywo na nagrane scenki, natomiast po weselu dostarczamy Państwu pamiątkowy filmik, w którym montujemy wszystkie nagrane scenki. Jednym słowem, atrakcja weselna 2w1 – zabawa na miejscu oraz pamiątkowy filmik po imprezie! Dodatkowo, nasz filmik zamieszczamy po imprezie na odpowiednich serwerach, tak, aby Para Młoda mogła gościom przesłać link do filmiku. Będzie on wspania

pokaz laserow

Pokazy laserowe

Pokazy z wykorzystaniem laserów zyskują coraz większą popularność wśród atrakcji weselnych. Wyróżnia je na pewno oryginalność, widowiskowość i możliwość programowania każdego pokazu na potrzeby gości. Nasz pokaz grafiki laserowej jest zaprogramowany według wskazówek każdej z Par Młodych, dzięki czemu podkład muzyczny czy pojawiające się w nim grafiki mają bardzo indywidualny charakter. Pokazowi mogą towarzyszyć inne efekty, jak pirotechnika sceniczna, czy wyrzutnie płomieni. Lasery podczas wesela to niezapomniana atrakcja, pokaz jakiego jeszcze nie było!