Największy pokaz ognia w bardzo nowoczesnym wydaniu!

Pokaz tańca z ogniem „insomnia Fireshow” został przez nas stworzony z myślą o pokazach podczas imprez masowych oraz dużych prestiżowych eventów. Podczas występu nasi tancerze ognia władają najbardziej widowiskowymi sprzętami ogniowymi. Całość widowiska ogniowego jest bardzo dynamiczna, na scenie prezentujemy choreografie wykonywane nawet przez 5 tancerzy ognia jednocześnie, a z głośników dobywa się nowoczesna i bardzo energetyczna muzyka.

Taniec ognia z efektami specjalnymi.

Rozwijając markę FLOW FIRESHOW od ponad 10 lat stawiamy przede wszystkim na widowiskowość. Dlatego do naszych pokazów wprowadzamy wiele elementów efektów specjalnych. Przy bardzo energetycznym charakterze pokazu Insomnia Fireshow idealnym dodatkiem są dysze ogniowe, pirotechnika sceniczna, czy płonące instalacje. Wszystkie elementy są idealnie zsynchronizowane z muzyką, dzięki czemu nasz pokaz to nie tylko ogień, ale multimedialne show z wykorzystaniem wielu widowiskowych elementów.

Czy to teatr ognia?

Możemy zadać sobie takie przewrotne pytanie. Jako grupa dążąca do stworzenia jak najbardziej widowiskowego pokazu ognia raczej staramy się nie mówić o sobie „teatr ognia”. Uważamy, że miano to zarezerwowane jest dla sztuki przeznaczonej dla bardziej wyrafinowanego odbiorcy. Natomiast nasze pokazy mają na celu porwać publikę swoją dynamiką i efektownością. Staramy się je tworzyć z myślą o szerokim odbiorcy, który poszukuje nowych wrażeń oraz przeżyć.
Jesteśmy przekonani, że nasze ogniowe show je zapewni!